Name
Team
Court
Brendan Aeder
Fab Future
B
Aarron Alcorn
Them Boys
K
Mitchell Alexander
B-Lo Average
B
Donnie Alford
idk
H
Connor Arnold
Coleman Coaches
G
Noah Arnold
Saginaw Premier
C
Holden Artibee
Coleman Coaches
G
Jesse Bannick
Hoop Dreams
K
Frank Barbee
Foley's Army
K
Shayne Barkeley
Flat Earthers
G
Mark Barnes
Sticky Bandits
J
Joshua Barrett
Most Hated
I
Maurice Benson
Slight Drastic
I
Jaquel Beurkens
In The End
J
Corbin Bisballe
White Trash
C
Deondra Blackmon
DEION BLACKMON/Family
K
Dj Blaylock
Team Morey
H
Alfanso Block
Abracadabra
J
Mason Bogart
Mustangs
B
Josh Bond
P.O.D.
J
JaKobie Boose
Brothas
E
Mike Brann
Culvers
J
Drew Bronkema
Who’s next
H
Emmitt Bronkema
Ball boys
G
Robert Brooks
WyoLand
G
Derek Brooks
Most Hated
I
John Brown
OMG LOL
I
Kaden Brown
GR's Finest
F
Montez Brown
Ball Out Boys
B
Ryan Brown
Hoop Dreams
K
Cooper Bunting
Irish Spring
B
Landon Bursick
Brick Layers
E
Dalynne Bussard
Showtime
D
Jonathan Cannon
PVO
I
Wren Carland
Rim Shots
A
Noah Carlson
Mustangs
B
Donte Castleberry
(Linda's) Weekend Warriors
J
Brad Causley
Slight Drastic
I
Randy Chapman
Gr’s Best
C
Brian Chatmon
Last minute
I
Eric Chess
Culvers
J
Remington Christie
Stockbridge Scaries
B
Jack Clancy
OMG LOL
I
Lance Clanton windom
Why not us?
I
Jean Claude Pierre Jr
Ball Out Boys
B
Canas Coleman
idk
H
Colton Compton
Beavers
F
Shane Connelly
Flat Earthers
G
Cody Corwin
Monstars
I
Anton Cotton
Team Morey
H
Kermit Crockett
P.O.D.
J
Micheal Crosby
Goon squad
A
Tim Cross
DEION BLACKMON/Family
K
Jonathan Crow
Stockbridge Scaries
B
TJ DeVary
Bless Team
G
Carlos Delvalle
Top Dogs
H
Wynn Diegel
Michigan Made 7th grade
C
Dan Dillard
Culvers
J
Caden Dillree
AC/DC
G
Callan Dillree
AC/DC
G
Brandon Disher
Coleman Coaches
G
Bryson Dolly
Young Bulls
G
Brooklyn Dompier
Level UP Express
D
Sean Donahue
Tri-city
C
Patty Donovan
Team Macker
G
Kevin Downing
Why not us?
I
John Doyle
Hoop Dreams
K
Darrell Drake
Sticky Bandits
J
Ramere Draper
GR's Finest
F
Danny DuBay
Tri-city
C
Mitchell Dykstra
WyoLand
G
Jake Eaves
Comin’ in Clutch
H
Dillen Eaves
Comin’ in Clutch
H
Corey Edwards
Why not us?
I
Dyoni Edwards
Brothas
E
Jonathan Eid
Comin’ in Clutch
H
Ryne Eid
Comin’ in Clutch
H
Prosper Enehiroana
Irish Spring
B
Scott Erales
Foley's Army
K
Brett Faccio
Swift Squad
E
Ross Farrell
Ballers
C
Karter Fegan
Michigan Made 7th grade
C
Marshaun Flakes
GR's Finest
F
Kenneth Fleming
Glockboyz
G
Tyree Flowers
In The End
J
Tristan Flynn
Culver’s
A
Chris Foley
Foley's Army
K
Kevin Frazier
Michigan Ballerz
E
Braylen French
Fisher Companies
B
Torry Gagne
Irish Spring
B
Pau Gerona
Beavers
F
Phoenix Glassnor
Michaels Car Center
E
Gabriella Gonzelez
Showtime
D
Brant Goodpastor
The Hawks
F
Kevin Grant
Most Hated
I
Darius Gray
Brotherhood
I
Durrell Gray
Brotherhood
I
Ethan Greene
Mustangs
B
Herbert Griffin II
HAVOC
J
Major Griffin
AC/DC
G
Michael Griffiths
(Linda's) Weekend Warriors
J
Brayden Guerink
The Hawks
F
Daveon Hall
Brothas
E
Javion Hall
Ball Out Boys
B
Howie Hankinson
Tri-city
C
Cameron Harju
Michaels Car Center
E
Kyree Harper
Brothas
E
George Hatchett
Glockboyz
G
Quadir Hatchett
GR's Finest
F
Marcus Hawkins
Young Bulls
G
Michael Hawkins
Bless Team
G
Cornelius Hearn
Ivy League
C
Noel Helm
Fisher Companies
B
Treh Helsel
Ball boys
G
Kie Hernandez
#INGOTEMWETRUST
H
MIchael Heuker
Ball boys
G
Kamall Hillard
Gr’s Best
C
Kiyan Hillard
Goon squad
A
Greg Holland
Slight Drastic
I
Dupree Holloway
WyoLand
G
Kane Hooks
Net Rippers
E
Addi Hovey
lakeshore
D
James Howard
Monstars
I
Noah Howard
Fab Future
B
Amari Hudson
Dub Szn
H
Gabriel Hutcherson
Goon squad
A
Jake Hutchins
Fisher Companies
B
Jonny Ingalls
Michigan Ballerz
E
Robert Irvin
B Team All Stars
I
Doug Isanhart
(Linda's) Weekend Warriors
J
Jamyeer Ivy
Goon squad
A
JaMichael Jackson
Last minute
I
RoFael Jackson Jr
Ivy League
C
Bennie James Babers 3
DEION BLACKMON/Family
K
Brad Jameson
We Suck
E
Michael Janssen
Brick Layers
E
Absalon Johnson
Team Morey
H
Chase Johnson
Michigan Made 2029
B
Tj Johnson
Team Morey
H
Nasir Jones
Glockboyz
G
Omar Jones
We Want All The Smoke
J
Ronald Joseph Smith Jr
#INGOTEMWETRUST
H
Chris Juarez
#INGOTEMWETRUST
H
Justin Kaimon
Flat Earthers
G
Gabe Kauffman
Mustangs
B
David Kearney
idk
H
Greg Kempisty
OMG LOL
I
Chris Kent
Monstars
I
Kenneth Kerber
Abracadabra
J
Anabella Keyes Rocha
Hoopsters
B
Michael Kimble
Dub Szn
H
Demario King
Young Bulls
G
Justin Klein
idk
H
Odyss Kolnitys
Michigan Made 5th grade
B
Aiden LaFond
Ballers
C
Alaina LaFond
Hoopsters
B
Albert Lafeyette
Brotherhood
I
Lauren Lahaie
Northern Pride
D
Jared Larr
Who’s next
H
Javari Lawson Brent
Ivy League
C
Ceara LeBlanc
Level UP Express
D
Angelo Leaurex
Fisher Companies
B
Kane Leibfritz
Michigan Made 5th grade
B
Cayden Lepper
Team 616
F
Turnell Lewkowski
Abracadabra
J
Brady Lipka
Muth Eagles
C
Caiden Loar
Ballers
C
Reagan Loar
Rim Shots
A
Evan Lockhart
Stockbridge Scaries
B
Mylee Londo
Level UP Express
D
Nick Long
Who’s next
H
David Longstreet
Last minute
I
Reese Longstreth
Beavers
F
Daaryon Love
Bless Team
G
Logan Love
Beavers
F
Curtis Ludtke
Culvers
J
Evelyn Lundberg
INFINITY
B
Craig Lusk
Foley's Army
K
Freddie Makinen
Irish Spring
B
Preston Malpass
Michigan Ballerz
E
Adam Marcus Allen
DT Not Hurt This Time
J
Austin Marine
B Team All Stars
I
Gibson Marr
Ithaca
F
Phil Martin
Them Boys
K
Kyle Martin
Net Rippers
E
Richard Mason
Top Dogs
H
Marcus McGhee
P.O.D.
J
Lucas McGraw
LLL Cool J
H
Trey McKenney
Michaels Car Center
E
Ethan McLean
Michigan Ballerz
E
Scott McNeal
Team Macker
G
Emilie McNeil
Hoopsters
B
Taryn McNeil
INFINITY
B
Todd McNeil
The Alpha’s
J
Jordan Mccoy
Gr’s Best
C
Corin Medler
Miss Swishers
D
Gregory Metcalf
Gr’s Best
C
Mallory Miller
lakeshore
D
Dominique Moore
In The End
J
Raymond Moore
Culver’s
A
Deighan Moyer
Fab Future
B
Jace Mulholland
Culver’s
A
Jax Mulholland
Culver’s
A
Michael Murphy
Sticky Bandits
J
Kyle Narovich
B Team All Stars
I
Gregg Nieten
Hoop Dreams
K
Landon Nixon
Michigan Made 7th grade
C
Jordan Oliver
We Want All The Smoke
J
Austin Osborne
The Hawks
F
Javion Otten
Glockboyz
G
Christian Paige
Muth Eagles
C
Derek Paiz
Most Hated
I
Tre Parham
Saginaw Premier
C
Shawn Parker
Ithaca
F
Stephen Perrone
Woofers
J
Caleb Phillips
White Trash
C
Noldy Pierre
HAVOC
J
Jessica Piper
LLL Cool J
H
Luke Piper
LLL Cool J
H
Rory Plunkett
B-Lo Average
B
Caden Pokorzynski
Team 616
F
Eli Pope
B-Lo Average
B
Rilynn Porter
Lakeshore Lockdown
D
Breslyn Porter
lakeshore
D
Rilynn Porter
lakeshore
D
Armoni Portis
Michaels Car Center
E
Michael Pressler
Woofers
J
Jaray Pruitt
We Want All The Smoke
J
TJ Pryor
The Alpha’s
J
James Radle
In The End
J
Lamonte Ramon
Saginaw Premier
C
Randy Ratliff
We Want All The Smoke
J
Peyton Ream
Showtime
D
Bryce Reckow
(Linda's) Weekend Warriors
J
Jordan Reddit
PVO
I
Jaionna Redditt
INFINITY
B
Rashaun Redstar
Native ballers
H
Marcus Riley
Abracadabra
J
Jonathan Rivera
Team Macker
G
Taryn Roberts
Rim Shots
A
Lyman Robinson
#INGOTEMWETRUST
H
Chloe Robinson
Northern Pride
D
Christopher Robinson
HAVOC
J
Darius Robinson
Dub Szn
H
Lamont Robinson
Brotherhood
I
Nicolas Rodenbaugh
Ball boys
G
Gabe Rodriguez
P.O.D.
J
King Rogers
Dub Szn
H
Robbie Root
White Trash
C
Andy Root
Why not us?
I
Blake Root
White Trash
C
Landon Russell
Brick Layers
E
Laynie Russell
Lakeshore Lockdown
D
Easton Russell
Fab Future
B
Grace Russell
Miss Swishers
D
Maddie Russell
Lakeshore Lockdown
D
Chester Sabin
Michigan Made 2029
B
Hazen Sawmick
Native ballers
H
Noah Sawmick
Native ballers
H
Bryan Scott
Young Bulls
G
Dalton Seaman
Ithaca
F
Kaiden Sears
Goatway Boys
A
Braylon Sears
Goatway Boys
A
Jaiden Sears
Goatway Boys
A
Madden Shepardson
Michigan Made 2029
B
Larry Simpson
DT Not Hurt This Time
J
Austin Small
Net Rippers
E
Larkin Smith
Showtime
D
Reese Smith
Lakeshore Lockdown
D
Jason Smith
OMG LOL
I
Joe Smith
The Alpha’s
J
Larry Smith
PVO
I
Michael Smutny
Top Dogs
H
Caden Sommerfield
Muth Eagles
C
Errol Spells Jr
DT Not Hurt This Time
J
Lincoln Stoike
Ballers
C
Vance Stokoszynski
Tri-city
C
Mason Struck
We Suck
E
Leah Sulitis
Northern Pride
D
Lily Swift
Hoopsters
B
Kole Swiss
Slight Drastic
I
Jake Szajenko
Swift Squad
E
Rylan Tabaszewski
Rim Shots
A
Brady Tebo
The Hawks
F
Cash Tedford
Muth Eagles
C
James Thomas
Top Dogs
H
David Thompson
DT Not Hurt This Time
J
Camron Townsend
Team 616
F
Randy Tramper
Bless Team
G
Autumn Tremblay
Level UP Express
D
Trent Trepanier
Native ballers
H
Brendon Tuinstra
Team 616
F
Braylan Turner
Michigan Made 2029
B
Jean Uwizeye
Woofers
J
Megan Uwizeye
Woofers
J
Tyler Vanderhoef
B Team All Stars
I
Ben Vansumeren
Swift Squad
E
Kipp Vogel
Stockbridge Scaries
B
Trey Waldofsky
Flat Earthers
G
Noah Wall
Swift Squad
E
Ryker Wallace
Brick Layers
E
Addelyn Walters
Miss Swishers
D
Jordan Walton
WyoLand
G
Jessie Ward
Them Boys
K
Lucas Ward
LLL Cool J
H
Eugene Ware jr
DEION BLACKMON/Family
K
Melchizidek Washington
Saginaw Premier
C
Haidyn Wegmann
Northern Pride
D
Chance Wells
Coleman Coaches
G
Dante Wells
B-Lo Average
B
Jon Wells
The Alpha’s
J
Sahara Wells
INFINITY
B
Mychael White
PVO
I
Annabelle Willhite
Miss Swishers
D
Britton Williams Jr
Goatway Boys
A
Prenethis Williams
Sticky Bandits
J
Marco Williams
HAVOC
J
Noah Williams
Team Macker
G
Will Williams
Who’s next
H
Anthony Willis
Ball Out Boys
B
Vernell Wilson
Them Boys
K
Brandon Wood
Michigan Made 5th grade
B
Brendan Wood
Ithaca
F
Dylan Wood
Michigan Made 7th grade
C
Bradyn Woodbury
Net Rippers
E
Axel Woolworth
AC/DC
G
LaMarion Wright
Ivy League
C
Donny Yeager
We Suck
E
MJ Yeager
We Suck
E
Scott Young
Last minute
I
Charles Young
Monstars
I
Nate Zacharko
Michigan Made 5th grade
B

Our Mount Pleasant Host Hotel

Events

Friday

Saturday

Sunday

View Waiver


Mt. Pleasant, MI Indoor

November 6 - 7

Brackets are posted!

Type Your Name to Find Your Court

This Weekend

Fri

74 and Sunny

Sat

63 and Cloudy

Directions

Contact